Hlídání dětí

Pohlídám a vymyslím program

Nestíháte vyzvedávat děti ze školky nebo ze družiny, babičky nemají zrovna čas, onemocnělo vám dítě, chcete si večer vyrazit do společnosti nebo potřebujete zkrátka jen pomoct s miminkem…?

Víla Eliška se postará o nemluvňata s tou nejjemnější péčí, přebalí, pochová, nakrmí a povozí v kočárku. S předškoláky vymyslí bláznivé i naučné hry, takže se nudit rozhodně nebudou. Školákům pomůže s domácími úkoly.

Eliška má také potřebnou kvalifikaci a praxi pro péči o děti se speciálními potřebami. A nemocné dítě můžete nechat v klidu odpočívat v posteli, s Eliškou bude v bezpečí. Využít můžete také možnost večerního hlídání až do rána.

Poznejme se

První setkání s Vílou Eliškou je seznamovací. Můžete se setkat v příjemné kavárně, vyrazit na procházku, nebo přijede přímo k vám – do prostředí, ve kterém bude děti hlídat.

Na tomto setkání se spolu domluvíte na všem potřebném – řeknete si vše důležité o dětech, domluvíte pravidelnost a dobu, kdy bude Eliška jezdit hlídat, vyjasníte si vzájemná očekávání a stanovíte cenu za hlídání.

Jak mám a nemám čas?

Kolik to stojí?

Cena se pohybuje od 250 Kč za hodinu, hlídat jezdí Eliška ideálně na 3 hodiny, případně déle. Ale nebojte, umí i akutní „nárazovky“. Při pravidelném hlídání, nočním hlídání, celodenním hlídání, hlídání více dětí najednou apod. výslednou cenu společně individuálně upravíme.